| Anon1mxD a întrebat:

SaL! PT cei ce Folosesc Facebookas dori sa stiu cum se foloseste zooks? adica sa castig monede sau sa raspund la intrebari despre prieteni?happy Pls DAuu Fundoi!happy

1 răspuns:
| bigalemonade1999 a răspuns:

Pntru a raspunde la intrebari depre prieteni e simplu: apasa click pe aplicatii si alege de exemplu jocul da sau nu, dupa care, s eincepe joku si raspunzi ( adica iti pun intrebari depre prietenii tai, si tu raspunzi cu da, nu sau poate) mult succe, FUNDA? happy