| AmaliaPoWeRPink a întrebat:

Am 11 ani si caut o rochie de banchet dar imi este cam greu deoarece am 1.60m si nu gasesc marimea asta.
Ma puteti ajuta? Please!

Răspuns Câştigător
| Cece989y a răspuns:

Http://starshiners.com/ro/rochii/rochie-american-lady-white
Nu stiu mie una imi place f mult asta si am 13 ani! Ti-o recomand acum mai rasfoieste si tu site-ul si mai vezi!

4 răspunsuri:
| GoBackInFuture a răspuns:

Nu o lua in semn de rau, daaar, ce banchet ai tu la 11 ani? happy

| GoBackInFuture a răspuns:

Nu o lua in semn de rau, dar, ce banchet ai tu la 11 ani? Si mai ales in aceasta perioada a anului? happy

| spi a răspuns:

Nu te supara dar nu am inteles.ce marime? ai spus ca ai 1.60 dar care este marimea? dyfashion.ro aici au rochite

| Clau80 a răspuns:

Buna,
Uite aici cateva modele potrivite pentru tine.

http://www.rochitedeseara.com