| Florin458 a întrebat:

Am comandat o revista si urmeaza sa vina prin posta intr-un plic.Intrebarea este daca vine acasa sau trebuie sa merg la posta sa o ridic?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca ai facut "livrare prin posta" cel mai sigur o sa iti vina la posta. Daca livrarea este definita "altfel", atunci se poate sa-l primesti acasa.

| DrGoogle a răspuns:

Primesti ca un tichet acasa cand soseste coletul iar apoi trebuie sa te duci personal cu buletinul sa il ridici de la posta