| GeorgeCiorba a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe ebay, in total costa 5€, produsul de exemplu este din China, îmi vine prin posta acasă? Sau trebuie sa merg la vama să îl ridic? Trebuie sa vina vreun mandat poștal sau altceva înainte sa vina coletul? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| CristinaMatei97 a răspuns:

Vor veni la cea mai apropiată posta de tine, iar tu va trebui sa mergi sa le ridici fără a mai plăti in plus. Vei primi acasă o Înștiințare când va trebui sa mergi sa le iei de la posta
Mi am comandat și eu și au ajuns după o luna-doua

| GeorgeCiorba explică (pentru CristinaMatei97):

De la poșta vamală? Sau nu

| CristinaMatei97 a răspuns (pentru GeorgeCiorba):

Nu, de la oficial Postal normal