| DenimM a întrebat:

Am dat comanda de o pereche de ghete Alessandro Biaggio, ce parere aveti de aceasta firma, este o firma romaneasca si nu am mai comandat de la ei, e ceva de calitate sau nu, sunt seriosi?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Bani aruncati pe geam. Porcarii pentru trendinezi la pret dublu fata de cit face. Vezi Mopiel sau Marelbo pentru incaltaminte din piele ca lumea la pretul corect.

| lovecatsnow a răspuns:

Da, mi-am comandat mai de mult de la ei o pereche de tenisi cu 300 de lei si nu regret. I-am purtat foarte mult si desi am fost cu ei si pe munte, nu s-au rupt, dar s-au murdatit si nu prea i-am mai luat. Dar chiar isi merita banii, nu ma asteptam sa fie o firma asa de buna