| elicopterultau a întrebat:

Am dat comanda de o placa video pe 15 aprile pe site-ul ProStore.ro
In cat timp va ajunge?
P. S.: Nu sunt din Bucuresti
Funda

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Cam in 24-48 de ore, asta daca nu era sarbatoare. Asa cred ca vine in 24-48 de ore de cand primesc comanda,... ma rog cred ca vine joi sau vineri... oricum va veni!

| thecakeisalie a răspuns:

Probabil la sfarsitul saptamanii, cel tarziu la inceputul saptamanii viitoare.

| alecs91 a răspuns:

Vreo 3 zile

| NFC5498 a răspuns:

Tinand cont ca e a fost pastele de abia maine primesc comanda deci miercuri-joi e la tinewinking