| Slevyn a întrebat:

Am facut o comanda pe asos si banii mi-au fost luati de pe card, totul ok, la transport am ales cea mai economica solutie, aceea de 0 euro. Vreau sa stiu daca mai este nevoie sa platesc ceva la ridicarea de la posta?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Nu, numai platesti nimic. Nu am comandat niciodata de pe asos, in schimb am luat de multe ori de pe site-urile straine si toata plata s-a facut pe site, iar la primire nu mai platesti absolut nimic. Iti va veni un aviz postal si vei merge la posta romana pentru ati ridica comanda.

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Nu mai platesti nimic.