| Fedaskyn a întrebat:

Am inteles ca la Carturesti in Bucuresti as putea gasi si carti de tip "manga", stie cineva daca la toate librariile Carturesti le pot gasi sau sunt doar cateva unde gasesc astfel de carti?

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Bună seara. Cărţile de tip MANGA se găsesc la toate librăriile Cărtureşti, cel puţin fiecare din librării au câteva pe stoc şi îşi fac stocul, după terminarea acestuia.
O seară bună şi sper să te ajute răspunsul meu!

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Sunt la Carturesti (peste tot) și sunt și în librăriile mari.