| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde imi pot cumpara online cartile de Janette Oke? Eu tot caut de cateva zile si nu gasesc.
Am citit primele doua carti din saga Invaluiti de Iubire si as vrea sa le citesc si pe restul.
O colega mi-a spus ca le gasesc usor in librariile pentru pocaiti. Cum eu nu sunt pocaita, habar nu am unde as putea gasi asa ceva happy

Răspuns Câştigător
| Siyah a răspuns:

De pe elefant.ro.

| anonim_4396 explică (pentru Siyah):

Multumesc happy

5 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Poti cauta pe, librarii crestine, pe Google, sau scrii direct numele cartii/ autoarei si intrii direct pe siteurile date de ei.
http://www.librariamaranatha.ro/......e-oke.html

http://carticrestine.oceania.ro/romane-nuvele-vanzare-4921

Spor la citit, sunt niste carti f frumoase!

| anonim_4396 explică (pentru morningstar):

Multumesc frumos, le-am comanda deja de pe elefant.ro. Abia astept sa le primesc happy

| morningstar a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere. Abia apoi am vazut ca aveai deja alte raspunsuri...