| MARGARETA199734 a întrebat:

Am nevoe de ajutor, vreau sa imi iau o camera de filmat foarte buna, eu ma gândeam la un Canon 750d, am nevoe pentru YouTube.
Vreau cat mai multe sugesti, sa pot lua o decizie, nu ma intereseaza prețul ci calitatea!

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Noi avem un Canon 600D (model mai vechi) si vrem sa achizitionam in colectia noastra tot acest model de 750D de Canon. Ti-l recomand pentru filmari si nu numai. De fotografii vei fi super multumita.