| Craciun_Maria-Alexandra_1985 a întrebat:

Buna toata lumea am o intrebare si va rog sa imi raspundeti:
Deci eu am o camera de filmat care nu e asa de buna pentru filmat si vreau sa fac videoclipuri pentru Youtube dar nu stiu daca sa bag bani in camera asta sau sa imi iau o camera mai buna care e mai scumpa va rog sa ma ajutati si sa nu uitati ca la pretul camerei la fiecare pret se aduaga oricum un trepied

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Iti poti cumpara de pe amazonul englezesc o camera action cu 4K, gasesti pentru fiecare buzunar in parte, nu trebuie sa iei una scumpa. Eu am una de genul asta desi nu este 4K, vreau la anul sa fac o investitie pentru asa ceva. Ti-am gasit la un pret destul de decent https://www.amazon.co.uk/......EvtX_c_x_w pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=merchandised-search-5&pf_rd_r=PZC378W5YAVJH30PY5H7&pf_rd_t=101&pf_rd_p=98a154e4-aea7-5dc6-a057-b59f848a11b0&pf_rd_i=3077037031, il poti atasa pe trepied cat pe o casca de bicicleta, o poti folosi si sub apa, este foarte utila.