| countingstars a întrebat:

Vreau sa incep sa fac cover-uri pe YouTube. Ce camera de filmat imi recomandati? Nu caut una foarte performanta neaparat, dar sa fie calitatea imaginii si a sunetului buna. Si cam cat ar costa o astfel de camera? Dau FUNDA!winking

1 răspuns:
| Pasat_Matei_1988 a răspuns:

Daca doresti sa filmezi in HD cu 720 p si durabilitate, iti recomand Microsoft LifeCam HD: http://www.microsoft.com/hardware/ro-ro/p/lifecam-hd-3000/T3H-00004 Eu am cumparat-o de la altex cu 140 lei.Am testat-o si merge foarte bine.Doar ca soft-ul e putin cam lent pe un sistem vechi, asa ca iti recomand sa folosesti alt program, ca WebCam Companion.