| dedfgv a întrebat:

Am o pereche de blugi ceva in genul la http://www.ceimbracazi.ro/......-jeans.jpg se mai poarta? cu ce iasi putea asorta?:)

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dienuka a răspuns:

Sunt in trend tongue
Daca alegi sa te imbraci intr-o tinuta mai casual poti pune in picioare o pereche de balerini si in partea de sus o geaca subtire si scurta. Iar daca vrei sa fi mai eleganta poti opta pentru pantofi cu toc (insa nu genul de lac), un sacou casual si o geanta plic.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

In Franta inca se mai poarta blugii evazati apai astia

| andreea4ever a răspuns:

Blugii acestia se pot asorta cu orice

te poti imbraca alegant luand ceva tot cu o nuanta de gri

Sau

Poti purta ceva in culori aprinse simple

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tinyurl.com/29dadnb

| Bloondyna a răspuns:

Cu aproape ce vrei tu, tricouri, bluze, hanorace, tocuri, camasa, rokite de vara cu blugi pe dedesubt. Oriceee:X