| Laiyla a întrebat:

Am pus o comanda pe ebay la o pereche de casti, asta a fost la final de noiembrie sau inceput de decembrie si a doua zi deja a aparut " This item has been shipped. " si am primit si mail. Am verificat acum lista sa vad si apare " We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter. " ce nu inteleg eu e, cand spune " If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. " se refera la faptul ca primesc castile din moment ce au fost livrate inainte de a trebui sa le dea jos de pe site, sau ar trebui sa-mi primesc banii inapoi?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Inseamna ca, produsul a fost retras din lista de vanzare (probabil s-a epuizat stocul).
Daca ai facut plata inainte de retragerea produsului de pe lista, atunci comanda se proceseaza si poti urmari traseul produsului sau sa contactezi vanzatorul.
Daca ai orice problema, contacteaza eBay pentru ajutor. Viziteaza centrul de rezolvare (Resolution Center) pentru rezolvarea oricarei probleme, daca se ivesc.