| Vendetta47 a întrebat:

Am comandat 2xSnapback-uri de pe eBay si acum am primit un e-mail de la eBay cam asa:"Your item has shipped and is on the way!" si mai scria:
"Shipped To: ****(strada mea)
Estimated Delivery: Your item has shipped. For more information contact the seller.
Tracking: *************"

Am iesit afara dar nu am primit nici o cutie si nici nu mau sunat.

Răspuns Câştigător
| FatUglyVirgin a răspuns:

Complicata englezalaughinge pe drum ma... daca vrei detalii contactezi firma de curierat

| Vendetta47 explică (pentru FatUglyVirgin):

Am uitat sa mentionez ca am uitat sa pun numarul de la casa...Ma suna ei si ma intreaba care imi e numarul de la casa laughing)?
Dau Funda daca raspunzi la asta

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Vendetta47):

Logic ca o sa te sune inainte sa vina sa confirmi adresa si ca esti acasa

| Vendetta47 explică (pentru FatUglyVirgin):

Mersi, ti-am dat funda dar am o intrebare:tu ai mai comandat de pe eBay?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol tu crezi ca iti lasa careva pachetul la poarta si pleaca?

Iti vine la posta nu acasa

| Vendetta47 explică (pentru suntserios):

Cum la posta laughing.Ca am lasat adresa la care sa vina...Vin cu coletul til dau in mana si pleaca.

| suntserios a răspuns (pentru Vendetta47):

Comenzile de pe ebay vin la posta...