| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari in legatura cu aliexpress:

1.Produsele cumparate (cu transport gratuit) unde ajung? Am inteles ca trec prin vama si apoi prin posta, insa le pot ridica doar la posta din resedinta de judet sau la cea mai apropiata de mine?

2. Daca cumpar cu DHL/FedEx etc. (transport contra cost) produsele imi vin prin curier acasa? Sau tot la aceeasi posta ajung, doar ca mai rapid?

3. Daca pun in cos produse de la producatori diferiti, vin ca un singur colet sau in colete separate?

Răspuns Câştigător
| Edy132006 a răspuns:

1.Trebuie sa pui o anumita adresa si vine posta sau postasul sa il aduca.2.Cred ca va ajunge tot cu o masina sau ceva.3.Ele vin in cutii separate, dar daca le-ai comandat pe toate odata ai avea sanse sa il aduca cu totul!

1 răspuns:
| 11092017 a răspuns:

Vă pot răspunde doar la 3: vin colete separate.
Din câte știu eu, îți vine la poștă unde pui tu adresa, mie așa mi-a venit de pe și wish