| RobertoBMW a întrebat:

Am și eu în întrebare. Daca comanzi ceva de pe site-ul Wish, și plătești cu cardul, îți mai vin produsele? Și in cât timp vin? Si sunt că cele din poze sau macar arata asemănător și sunt de calitate bună?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Multe dintre ele sunt de proasta calitate, mai ales hainele, dar altele sunt acceptabile cum ar fi husele de telefon, accesoriile. Pe wish comanzi numai cu cardul iar comanda iti vine in 2 saptamani uneori 3 depinde.

1 răspuns:
| NicoleEazi a răspuns:

Vin produsele poate in 10 zile poate in 3 luni cum mi s-a intamplat mie, insa la produsele ce depasesc termenul limita se poate cere rambursarea baniilor, haine sunt de proasta calitate insa alte maruntisuri nu, sa fi atent la detalii, foarte atent chiar.