| Frommywindowcar a întrebat:

Am un văr mai mic care vrea o colectie de dinozauri cu tot cu reviste de la Gazeta Sporturilor (GSP), dar problema este urmatoarea. Aceasta colectie a inceput din 2012 sau 2013 si nu stiu daca mai pot cumpara ca este deosebit de vechi. Ma poate ajuta cineva sa caut un site pentru a cumpara, indiferent ce ar fi?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Scrie la Gazeta sporturior si intreaba daca nu mai au ei in arhiva. Se mai intampla. Daca nu, site-urile de vanzari-cumparari.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Slabe sanse, au trecut ani frumosi. Poate daca le da cineva pe Olx sau publi24