| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum vreun an la televizor se uita o verisoara la un desen animat-W.I.T.C.H. se numea.
mi-a placut super mult pandantivul acela pe care il avea tipa roscata.
daca imi puteti da imagini, pls, sa il vad din mai multe unghiuri...
stiti daca se dau spre vanzare, si daca da, cat costa si de unde?
FUNDAAAA!

3 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Eu cred ca te referi la asta... http://www.google.ro/......tp?/imgres Nu e pandantiv, e o chestie care le da lor puteri sa nu stiu ce, nu ma pricep :) Nu stiu daca e de vanzare...

| Black_Cherry a răspuns:

Stiu ca pandantivul se gasea mai demult in hipermarketuri in aceeasi cutie cu papusile Witch.