| Sebart a întrebat:

As dori sa imi cumpar un obiect de pe amazon dar nu inteleg la ce se refera cand zice:
Adress line 1 si 2
Security access code
Ar ajuta si niste exemple

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Line1: Strada Pacii, Nr. 1, O.P. 100
line2: Bl. A, Sc. 2, Et. 3, Ap. 4

Security area code e codul de la bloc sau bariera, sa poata curierul sa intre. Nu e neaparat sa il treci.

Am comandat si eu de cateva ori de pe Amazon UK. Daca alegi 'expedited delivery' iti vine curierul acasa cu produsul dupa 3 zile. Daca alegi 'standard delivery' dureaza 2 saptamani si trebuie sa mergi tu la posta. Bafta.

1 răspuns:
| gabriel11535 a răspuns:

Addres line 1/2:strada bloc apartament si restul. Daca nu iti incape pe linia 1 scrie si pe a doua.Security acces code nu prea te intereseaza. daca stai la ceva vila cu securitate si ai porti cu cod afara.