| Bl4ckShadowS a întrebat:

Sal.Vreau sa cumpar un psp de pe Amazon.com dar nu stiu cum tot imi zice ca nu am pus adresa bn.Cn ma ajuta si pe mine sa completez.

PS:Sunt din Cluj.La City pun Cluj si la State/province/region acolo pun Cluj Napoca?

Full Name:
Address Line1:
Street address, P.O. box, company name, c/o
Address Line2:
Apartment, suite, unit, building, floor, etc.
City:
State/Province/Region:
ZIP:
Country:
Phone Number:
Optional Delivery Preferences (What's this?)
Address Type:
Security Access Code:
For buildings or gated communities

3 răspunsuri:
| ciupyx a răspuns:

La city treci Cluj-Napoca
la state Cluj
la Zip: cod postal

| Gabi20CM a răspuns:

Esti in Cluj ai 2 malluri in oras(daca nu ma insel)si iti comanzi PSP de pe Amazon...Mergi la Altex, Domo etc si iti vei cumpara un PSP cu vreo 500 de lei

| Bl4ckShadowS explică:

Da dar in cluj nu gasesc doar psp 1004 care nu-mi place.Eu vroiam sa-mi cumpar un 3000 piano black...Deci ma poate ajuta cineva?