| Alexandru_Koler_1992 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un bmx, sunt incepator in viata mea nu m-am dat pe unul am cam buget de 600-700 lei dar nu vreau unul second-hand as dori unul nou va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RugbyBoyy a răspuns:

Uite aici niste BMX-uri care se incadreaza in bugetul tau. http://www.sportaddict.ro/......iclete-bmx iti poti alege culoarea, producatorul... gasesti acolo. Funda te rog.

| RugbyBoyy a răspuns:

Http://www.sportaddict.ro/......iclete-bmx se incadreaza in buget. Funda?