| GPA a întrebat:

Aș dori să-mi spuneți dacă se merită achiziția acestei lanterne : https://teamdeals.ro/......-200-ron/p

N-am comandat niciodată de pe site-ul lor, dar după cum descriu, produsele ajung la destinatar fără a fi returnate.

Mă îndoiesc că lanterna are o rază de acțiune 9/10 km și-un preț de 50-60 ron. Plătesc cât nu face?

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Doar poate fi vazuta de la 9Km; tot asa cum jarul unei tigari poate fi vazut de la 3Km. Doar ca poti dstinge ce vrei numai la o distanta de 30-50m

| adriantraian a răspuns:

Salut! Daca nu esti multumit o returnezi. Simpu.

Bula
| Bula a răspuns:

Cu o lanterna poti SEMNALIZA la distanta de 9Km, daca este complet intuneric si vizibilitate perfecta.

Orice lanterna este "rezistenta la apa", deoarece nici unul din componente NU va fi afectat, chiar daca ajung sub apa (bec/led, baterii, contacte, firele, carcasa).