| Denila123 a întrebat:

Salut, ce parere aveti de "Set doua lanterne, TacLight, raza de actiune 1000 m, zoom si rezistente la apa"?
Multumesc

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

50 lei doua bucati? Iti dai seama ca sunt niste rahaturi la banii astia. Cauta una singura mai bine, la un pret peste cele doua si vei fi mai multumit.

| Mirel4412 a răspuns:

Mi se par ca sunt niste produse slabe, daca ei vand 2 la 80 de lei, plus ca au multa descriere "premium". Pana la urma faci ce vrei, eu personal nu le-as cumpara, mai bine as lua una la 50 lei si una mai slaba.

| CubRubikk a răspuns:

Dupa parerea mea e o achizitie foarte buna! zi fainahappy!

| Denila123 explică (pentru CubRubikk):

Mm unu zice asa altul alt ceva?