| Bun123 a întrebat:

As vrea sa ii fac un cadou mai special prietenului meu în condițiile în care nu suntem tot timpul împreună. Ideea e ca nu știu unde găsesc lucrul la care m-am gândit. E vorba de un set de brățări care sunt conectate între ele încât dacă unul din noi își atinge bratara, celuilalt ii va lumina. Știe cineva unde găsesc asta sau măcar ceva asemănător?

1 răspuns:
| Bariel a răspuns:

Https://www.amazon.com/......6E706ZK846

Aparent pe internet gasesti doar de la bound touch. Oricum, luand in considerare recenziile par sa fie de calitate