| StelutzaStar a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon Samsung Wave 575 LaFleur! Ce spuneti? Merita? Are semnal acest telefon? daca tot va intreb ...cate zile tine incarcat acest telefon?

6 răspunsuri:
| FataCuMinte97 a răspuns:

Buna. Am sa iti dauun site unde poti vedea mai multe pareri;) http://www.orange.ro/reviews/samsung-wave-575-lafleur--6621
Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta!

| FataCuMinte97 a răspuns:

Buna. Am sa iti dauun site unde poti vedea mai multe pareri;) http://www.orange.ro/reviews/samsung-wave-575-lafleur--6621
Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta! Funda?

| copiladolescent a răspuns:

Buna eu am Samsung 5230 Lafleur si pot sa iti spun ca sunt multumita cu el. acesta este ruda apropiata cu telefonul pe care il vrei tu dar eu nu am wireless si 3G. Bateria il tine foarte bine (eu am avut inainte LG - nici nu se compara) iar din punctul de vedere al semnalului aceasta depinde de reteaua pe care o vei alege.

| copiladolescent a răspuns:

Buna eu am Samsung 5230 Lafleur si pot sa iti spun ca sunt multumita cu el. acesta este ruda apropiata cu telefonul pe care il vrei tu dar eu nu am wireless si 3G. Bateria il tine foarte bine (eu am avut inainte LG - nici nu se compara) iar din punctul de vedere al semnalului aceasta depinde de reteaua pe care o vei alege. pe mine bateria ma tine minim 4 zile.

| copiladolescent a răspuns:

Buna eu am Samsung 5230 Lafleur si pot sa iti spun ca sunt multumita cu el. acesta este ruda apropiata cu telefonul pe care il vrei tu dar eu nu am wireless si 3G. Bateria il tine foarte bine (eu am avut inainte LG - nici nu se compara) iar din punctul de vedere al semnalului aceasta depinde de reteaua pe care o vei alege. pe mine bateria ma tine minim 5 zile.

| OvyCrazBoy a răspuns:

Hi TPU.Da Stela, merita un telefon Samsung Wave 575 LaFleur si chiar are semnal bun.Si sora mea tot Samsung Wave 575LaFleur are si ii tine bateria in jur de 6-7 zile. DAMI SI VOT DACA POTI PLEASE!