| njcenumesapun a întrebat:

Ati comandat adidasi replica de pe e-reduceri2024? Sunt la fel ca in poza?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Recomand sa urmeazi vorba englezului " sunt prea sarac sa imi cumpar lucruri ieftine"
deci decat fakeuri ordinare care "imita" branduri si produse de calitate...
mai bine cumperi un produs de calitate dar un model la un pret pe care ti-l poti permite, un exemplu daca nu am bani de 'adidasi' Nike de 1500 de lei perechea, imi cumpar o pereche de 500 de lei, dar niciodata o pereche fake, care imita perechea de 1500 de lei, si ea costa 180 de leiwinking

| ReddY25 a răspuns:

Nu,și nici nu voi comanda

| Korkodeln a răspuns:

Arata la fel precum arata burgerii reali fata de cum sunt in pozele de reclama, adica nici pe departe. Tu vrei produse care original costa intre 1500 si 4000RON cu 140-160RON si sa arate identic?

Ia chinezaria si bucura-te de ea, dar sa stii ca nu pacalesti pe nimeni, cine cunoaste o sa rada, cine nu, oricum nu conteaza.

| anonimul738374 a răspuns:

Păi întâi cumpără să vezi dacă sunt ca în poză și dacă nu sunt să nu mai cumperi