| LoveJBieber a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe site'ul hainesiadidasi.ro? Daca dah ziceti-mi si mie daca chiar va aduce produsele sau e un site fake?happyRaspunsul cel mai cool primejte fundalove struck

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Cum adica raspuns "cool"?laughing Acum de unde sa stim ce ti se pare tie cool? ...stii ce, daca ti se pare cool sa fie fake atc ii, daca ti se pare cool sa nu fie fake atc nu`i smug.

Deci da`mi FUNDabatting eyelashes! +/- umorbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uita-te daca pune jos termeni si conditii si va fi un site de incredere.

| Aleeeee_7705 a răspuns:

Mai bine nu comanda de pe siteuri ca poate chiar e fake, mai bine du-te la un magazin si alegeti hainele p care le dorestiwinking