| vanessavane a întrebat:

Ati comandat ceva de pe Modaitaly? Este de incredere site'ul? Cum sunt produsele?

7 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Produsele sunt de calitate.
Vad ca sunt bune.
Pa, pa.
Infrumusetare placuta.

| Diana4you97 a răspuns:

Salutare Vanessa, mai multe informații și un review despre acest magazin online găsești pe https://parerimagazin.ro/pareri/modaitaly-ro/. Sper că îți este de ajutor!

| Simbol1 a răspuns:

De pe internet nu am comandat niciodata mai bine te duci la magazin si vorbesti cu omu.

| vanessavane explică (pentru Simbol1):

Stiu ca exista si site'uri de incredere... Si mi-au placut foarte mult niste produse de pe acel site... am cerut parerea celor care au mai cumparat de pe Modaitaly. Dar mersi oricum pentru raspuns!

| Ipanda909 a răspuns:

Nu sunt cine stie ce produsele.Am comandat doar o data si nu am fost multumita!

| vanessavane explică (pentru Ipanda909):

Si poti sa le returnezi daca nu iti vin si sa primesti banii inapoi?

| Ipanda909 a răspuns (pentru vanessavane):

Nu.Asta nu poti~! happy