| anonim_4396 a întrebat:

Ați cumpărat ceva de pe Wish? Ati fost mulțumiți de produse? Ce modalitate de plată ați ales?
Au venit produsele la timp? Vreau multe informații despre comandarea produselor de pe Wish pentru ca am auzit de cazuri în care au fost extrași mai mulți bani de pe card decât trebuia și nu stiu daca e adevărat

3 răspunsuri:
| Mt34 a răspuns:

Trebuie să plătești cu cardul neapărat, unele produse nu vin.

| Bondarel99 a răspuns:

Depinde la ce produse te referi ca sunt multe chestii frumoase și ieftine.
Dar la haine sa nu te bagi, sunt de o calitate incredibil de proasta și nu seamănă cu pozele. Asta pentru ca hainele sunt făcute după poze și nu pozele după haine.
Cumpărăturile pe astfel de site-URI sunt in mare parte sigure, nu te mai lua după unii și după alții. Sunt modalități sa îți pui oprire pe card sau ceva de genul ca sa nu poată sa îți ia mai mult dar caută articole pe google despre cumpărături pe wish și Aliexpress ca nu putem sa îți dam mura in gura.

| MRBratu a răspuns:

A comandat varul meu ceva pentru mașină, i-a venit. Recomand!