| MysteriousOfficial a întrebat:

A comandat cineva de la TeleStar Shopping? In cat timp v-a venit comanda? Ati fost multumiti de comanda? Si in special m-ar interesa acel aparat MicroStar? La comandarea lui primesc si celalalt epilator MicroTwizzer? Sunt acele publicitati in care arata, sper ca stiti big grin. Oricum, ceva informatii despre astea daca aveti, m-ati ajuta. big grin (Scz categorie... )

Răspuns Câştigător
| Maxxie a răspuns:

Nuu sa nu faci nicio data greseala sa cumperi de la iei ai numai produse proaste a luat mama mea odata kosmodisk si nu-i bun de nimica a luat mai multe alea sa nu faci greasala asta! te asigur ca toate sunt fakeuri!