| Doarof3 a întrebat:

Ați cumparat de pe AilExpress? Dacă da, ați plătit și transportul? Sau s-a redus cu cuponul de 4 dolari?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

AliExpress este o firma 100% chinezeasca!
Cuponul de $4 se poate aplica doar la urmatoarea tranzactie de cumparare!
Cat pirveste transportul, vezi ca marea majoritate au transportul inclus in pretul produsului, iar daca se cere sa platesti transportul, evident ca trebuie sa-l platesti, ca tranzactia nu este terminata si nu primesti nici un produs.
Oricum, plata se face intotdeauna online, inainte ca produsul sa plece spre tine!

1 răspuns:
| Marisa7 a răspuns:

Din câte știu eu AilExpress este o firmă din Marea Britanie, și tot posibilul să dai sume mari la transport.