| anonim_4396 a întrebat:

Au aparut in magazinele din Romania?
http://www.shopadidas.com/product/index.jsp?productId=37 29176

Răspuns Câştigător
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Cum dracu' sa nu apara? Eu am vazut intr'un magazin de ADIDAS din CTA adidasi asa. Dar 350 RON. Cand m-am uitat eram sa cad din piciore desi in realitate sunt super super draguti pe bunelove struckacolo au numai adidasi de firma ff buni. Oare cine ii cumpara daca sunt atat de scumpy.
Te sfatuiesc sa vii in CTA si sa cauti daca vrei sa'i ai.
BAFTA.

9 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu cred. Ce cute sunt! :X. Din păcate nu - mi mai pot lua încălţăminte, am vreo 8 perechi. sad.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Cred ca te pot ajuta;].
Cum ai scris pe google de ti'a dat adidasi?

| Stefania a răspuns:

Nu, nu au aparutsadcrying

| aleksy a răspuns:

Cam nu prea...straight face

sunt super draguti

| nyckoleta a răspuns:

Nu cred ca au aparut... dar sunt asa draguti dar cam scumpi

| nyckoleta a răspuns:

Nu cred ca au aparut dar sunt asa mumosiii

| Bybybya a răspuns:

Sunt foarte cool dar nu prea cred ca au aparut ar fi pre tari pentru romania credma!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fericire pe mine ca sunt din Ct.laughing

| lacri a răspuns:

Eu am fost ieri la un magazin adidas si nu`i aveau. dar sunt geniali.