| teos3445 a întrebat:

Au apărut ornamentele de Crăciun în Dedeman etc?

7 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Nu, suntem in octombrie. Apar prin noiembrie, pe la mijlocul lunii.

| Catrice a răspuns (pentru Sekim):

Da fixhee hee de mai bine de o săptămână la mine in oraș la Lidl găsești...nu rafturi întregi, da' unu'mic acolo tot e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,inca nu au aparut in dedeman, dar in profii pachetele de craciun au aparut laughing e cam ciudat sincer pana la mos nicolae mai e.

| Sekim a răspuns (pentru Catrice):

Omul zice Dedeman tu imi zici Lidl la tine in oras, clar. In plus, eu vorbesc de Dedeman ul de la mine din oras, am vorbit cu un angajat si mi-a spus informatia asta. Asa pot si eu sa spun despre un magazin chinezesc la mine in oras care are alea de craciun tot anul in raft, so? chatterbox

| ThatLilith a răspuns:

Da, astăzi am fost

| Catrice a răspuns (pentru Sekim):

Etc înseamnă că se referea și la alte magazine...da' in fine.