| anonim_4396 a întrebat:

Buna, a comandat cineva de pe Joom? Este site serios? Am vazut ca sunt niste preturi foarte mici si livrarea este gratuita. In cat timp vine comanda?

1 răspuns:
| Skyfest a răspuns:

Pai sincer eu nu am comandat niciodata de pe Joom, pentru ca si eu mi-am pus intrebarea ca ata, dar stiu ca livrarea vine in intervalul de 15-45 zile, iar jos in comentarii la produsul care vrei sa il cumperi sunt multi care au facut poze cu lucrurile pe care le-au primit.