| cosmin_3538 a întrebat:

Ati comandat de pe Joom?
Mi-am comandat recent un obiect de proba si cam in cat timp imi ajunge? Si curierul ma va contacta inainte de a-mi aduce livrarea la domiciliu?

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Site-ul Joom are ca timp de expediere a produselor între 10-20 de zile, deoarece cumpărăturile de pe site-ul lor vin din China, iar distribuţia nu face faţă sau au anumite politici de livrare la preţurile destul de mici pe care le au. Dacă ai adăugat adresa exactă, coletul va veni exact la adresă şi vei fi contactat în momentul când ajung la tine.
O zi bună şi sper să te fi ajutat răspunsul meu!