| Eveveeeeeee a întrebat:

Bună, a comandat cineva de pe site-ul cinde.net?
As vrea sa comand produse de la ei dar nu îmi dau seama dacă este real site-ul sau dacă are produse de calitate pentru ca nu am găsit nicio recenzie reală
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai atatea site-uri cunoscute ca fiind de incredere si tu apelezi la ăsta care pare fake?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce reclama mascata de doi bani...

| relian a răspuns:

Daca in Ro se practica plata la livrare, poti comanda de pe orice website, nu vad ce ai de pierdut.
Iti faci probleme, atunci cand e sa pltesti pe loc, caz in care folosesti PayPal, asta daca vinzatorul foloseste plata prin paypal, daca nu, il saluti din mers

Real sau fals, de platesti la livrare, te doare la basca laughing

| VoidEternal a răspuns:

E fake.