| Coşarcă_Alexandra_1995 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe Fact cool? In cat timp vine comanda?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Comanda vine in 2 maxim 3 zile, depinde.

7 răspunsuri:
| Coşarcă_Alexandra_1995 explică (pentru Eastwood):

Te suna sa-ti dea macar o confirmare de comanda? De 4 zile am pus comanda si nimic.

| Eastwood a răspuns (pentru Coşarcă_Alexandra_1995):

Suna la ei, poate a intervenit cineva, cine stie?

| Nastase_Madalina_1991 a răspuns:

Mie mi-a venit in doua saptamani comanda. Te anunta dupa vreo 7 zile pe email.

| Pentru_Fetițe_Hăinuțe_Cochete_1989 a răspuns (pentru Nastase_Madalina_1991):

Cum sunt produsele? De calitate?

| 8998545566 a răspuns (pentru Pentru_Fetițe_Hăinuțe_Cochete_1989):

Tocmai am primit comanda si o returnez integral. Nu am primit factura, nici un fel de hartie, niste haine in punga. Revin si va spun cu a mers cu returul. Pe eticheta gls scrie dorobantilor 106 sibiu, nici un numar de telefon.

| Neacsu_Geta_1976 a răspuns (pentru 8998545566):

Cum a decurs returl? De ce faceti retur integral?
Sunt de calitate indoielnica?

| Petronela_Atena_1986 a răspuns:

Ați reușit să returnați produsele?