| Tmaaa6 a întrebat:

Am cumparat un produs azi de la situl Pull&Bear si as vrea sa va intreb daca stiti in ce timp ajunge comanda. In site scrie 4-7 zile dar as vrea sa stiu daca o sa ajunga pana sambata pentru ca este foarte important.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana vineri iti ajunge

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Si eu cred ca-ti ajunge pana sambata numa sa nu patesti si tu ca mine, am comandat de pe un site (teora) si am asteptat o saptamana si nimic si le-am dat mesaj sa-i intreb de comanda si cica m-a cautat curieru si nu m-a gasit?! Cand pe mine nu m-a sunat absolut nimeni, am verificat nr. de telefon, adresa tot din mail si is ok, deci, asteptati-va si la minuni de genu laughing