| TheHunter a întrebat:

As vrea sa stiu daca pe situl de calculatoare second hand: www.pluspc.ro livrarea este gratuita pentru ca acolo scrie ca este gratuit pentru produsele de peste 100 lei dar eu vreau sa cumpar un produs ce nu costa 100 lei ci mai putin.
Imi spuneti va rog cat ar costa?
Daca ati mai cumparat de pe acest site sau stiti,va rog ajutati-ma!
Funda!

1 răspuns:
| Natashha a răspuns:

Depinde de curier.In medie de la 20 ron in sus, depinde de greutate si volum.de ce nu iti cumperi tu ceva nou, toate porcariile astea si nu le poti proba, sunt folosite de toti si tu le uzezi putin apoi se duc de tot.