| daniela1107 a întrebat:

Am făcut comanda pe joom la mai multe produse, am mai multe produse (2-3 sau chiar 4) sub același cod de urmărire, o să le primesc într-un singur pachet? E o eroare a site-ului? A mai pățit cineva așa?

2 răspunsuri:
| Anonim53220 a răspuns:

Depende de distribuitor.

| ynexistenta a răspuns:

Eu cred ca primesti mai multe pachete, am comandat de la același vânzător și uneori au venit separat, de exemplu daca nu le au azi pe stoc pe toate, iti trimite azi una și maine cealaltă, pot ajunge in pachete diferite.