| c0pil1n a întrebat:

Am dat comanda la o plasa pentru praf la o carcasa de pe joom.
Am primit un mail ca produsul a fost expediat si un buton pentru a urmari comanda. Doar ca atunci cand ma loghez pe site-ul lor nu imi apare nimic la (comenzile mele). Mi-am luat teapa? Sau o sa-mi primesc coletul?
Am inteles ca termenul de livrare este intre 15-45 zile. Comanda am facut-o acum 4 zile.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Comanda vine din China si nu trebuie sa te stresezi, fiindca vine cu cel mai ieftin serviciu postal, de aceea nu exista tracking, chiar daca este marcat ca il poti urmari.
Va ajunge la tine in 2-6 saptamani in functie de cat de des pleaca transporturile spre Romania, cu vaporul.