| daniela1107 a întrebat:

Am făcut comanda pe joom la mai multe produse, iar acum trebuie să ajungă, însă ele îmi sunt sortate (nu știu cum să mă exprim) când vreau sa vad o unde se afla o comanda îmi arată mai multe produse, este posibil ca toate să fie într-un singur colet?

Răspuns Câştigător
| Quassaar a răspuns:

Nu vor ajunge într-un singur colet. Fiecare produs are alt furnizor. Îți spun din experiența mea. Am comandat același produs dar în culori diferite și l-am primit în două pachete. O sa ai ceva drumuri de făcut la poștă. Bafta!