| AnneHaHa a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! In Carrefour Orhideea se pot personaliza tricouri? Daca da, la ce pret? Si trebuie eu sa vin cu poza? Merge sa fie trasa la imprimanta? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Marcelline_Marcelline_1998 a răspuns:

Pai da, poti sa te duci, cu poza ta dar trebuie pe stik si te costa in jur de 15-20 lei depinde de marimea tricoului si pozei. ^^ [Funda?]

1 răspuns:
| ombladon112 a răspuns:

Salut!
Se pot persona tricouri pe www.tricouart.ro
Am personalizat un numar destul de mare de tricouri, folosesc o metoda foarte buna de imprimare care nu se duce la spalare sau calcare.
Iti recomand sa ii suni sau sa le trimiti email la vld. 19944@gmail.com