| ღβأβأ a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Pentru cei care au mai avut de a face cu acest site sau stiu sa recunoasca un site fake, va rog sa imi spuneti daca asta http://www.2018shop.site/ e in regula, ori este fals.

2 răspunsuri:
| Ylucian a răspuns:

E ok

| tnnn a răspuns:

E fals. am comandat acum vreo 3 luni, mi-au luat banii, imi spune la comanda ca e inca in "pending". am incercat sa le trimit email dar cica nu exista si nu este nici o alta modalitate de a-i contacta. daca ti-ai comandat ceva, te rog sa-mi dai un update, daca ti-a ajuns sau ce s-a intamplat.