| AMC2551 a întrebat:

Buna,
Am nevoie de ajutorul vostru!

Este ziua iubitului meu peste o saptamana iar eu nu am nici o idee cu ce sa-l suprind.
Suntem de putin timp impreuna si nu ma pricep deloc la cumparat cadouri.
De asemenea este si ziua surorii mele in aceeasi saptamana.
Va rog sa ma ajutati cu niste idei pentru cadouri, care sa nu includa bijuterii sau cosmetice. Ceva special, diferit!

Va multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| AnonimulFox a răspuns:

Ceva personalizat
Pentru iubitul tau o cana cu voi doi sau o perna pe care scrie Te iubesc! Si o poza cu voi.
Si surori tale la fel sau ce sti ca ii place ei mai mult.

| Simpatic a răspuns:

Are un hobby iubitul tau? daca da de ex. face box i-as lua niste manusi de box, va fi incantat, daca face sala i-as lua niste manusi mai deosebite de sala...nu aruncati cu noroi am dat si eu o parere.
Pe de alta parte daca vrei sa-l surprinzi in alt mod decat cel cu hobbyurile ca poate nu are, poti gati ceva romantic, poti face un cadru romantic gen cum vezi prin filme o cina ceva create sau cumparate de tine, cu trandafiri pe jos, pe pat etc. Poti aduaga la acest lucru un parfum bun ceva ce stii ca-i place. Eu am fost suprins in trecut cu ceva asemanator romantic de un Valentine's Day si mi-a placut enorm, in schimb tema romantica poate fi aplicata si in alte situatii cum sunt zilele de nastere are tinerilor iubiti.
Sper sa fie de bun augur mesajul meu.

| Adry05 a răspuns:

Păi n-ai zis nimic despre ei, nu-i cunoaștem deloc, de ce am ști mai mult ce să-i iei decât tine?!

| Trustmotorcy a răspuns:

O chestie drăguță din lemn, sticlă și reprezentativă. Vei găsi pe internet cadouri personalizate.

Pe lângă asta, mi se pare mai frumos să stai cu el, poate să mergeți undeva și să mâncați ceva bun. Pentru mine un cadou frumos ar fi să stea cu mine persoana respectivă, să-mi ofere atenție.