| Florin_7217 a întrebat:

Buna TPU.Peste 1 saptamana este ziua iubitei mele si nu prea stiu ce sa ii iau cadou.Suntem impreuna de 2 ani.As vrea ceva diferit fata de ce i-am luat pana acum...(fara bijuterii, ceas si parfum) o idee ceva?

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nu trebuie sa-i cumperi lucruri scumpe ai putea sa-i faci o scrisoare de dragoste si sa te exprimi in niste randuri ce simti u pentru ea aii sa vezi ca`i va placea enorm de mult>big grin

2 răspunsuri:
| nadyank a răspuns:

Buna,

ai putea sa ii faci un cadou deosebit personalizat cu o poza sau cu text : http://www.argintarie.ro/blog/2011/01/06/portofoliu-fotogravura-iii/

| lary725 a răspuns:

De ce nu iei un album foto si pui niste poze cu voi, poti sa faci si un filmulet care sa va reprezinte, ceva comic si romantic in acelasi timp, poti sa ii faci un tort, tu singur, poti si filma in timp ce il faci, poate ca o sa scapi crema pe jos sau ceva de genu si o sa fie mai funny, si daca vrei sa fii romantic, poti sa te duci la un curier sau sa vb cu un prieten care sa mearga la ea la usa si sa ii dea un plic, in acre ii spui cateva versuri si apoi fixezi o intalnire, ii spui ceva de genu, la ora x sa fii la locul y si ii spui si cu ce sa fie imbracata, ca sa nu fie in impas(adica daca mergeti la nu stiu ce restaurant sa nu fie imbracata de plaja), acum depinde unde vrei sa o duci. si ii spui sa nu te sune, in timpul asta, decat in cazuri extreme, si de aici vezi tu ce planuiesti. Succes!