| Diia_4944 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Vreau sa-mi cumpar o camera foto Sony W310 si nu stiu exact cat de buna e. Aveti acest tip de camera? E calitate? Face pozele clare? Bateria dureaza? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| aia a răspuns:

Eu am camera Sony W310 si face pozele clare si in comparatie cu camera foto Nikon(pe care o are mama mea) face pozele mult mai bine si astupa si punctele de pe fata cosurile in fn intelegi u bateria nu stiu cat tine eu mi-am cumparat si chestie deia pentru incarcat bateriile deci dintre Nikon si Sony alege Sony happy parerea mea ca am aceste 2 camere si pot face diferenta foarte usorhappy bft

2 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Îţi recomand Sony W330, e mai bună, în special la calitatea fotografiilor pe diferite ISO-uri. Uite câteva informaţii despre calitatea sa:

http://www.imaging-resource.com/PRODS/W310/W310A7.HTM

şi

http://processorbenchmark.com/sony-dsc-w310-camera-review/

Succes!

| valThina a răspuns:

Eu am w-380 e buna, are 14 mega pixeli, face poze clare si p zoom s vad f bine big grin, bateria ma tine destul de mult. xcum camerele Sony sunt bune.
eu sunt f multumita de ea si e destul de performanta tongue