| AnaMaria1612 a întrebat:

am un telefon LG kp 500 si vreau sa-mi iau o husa de silicon pentru el.am vazut pe net dar totusi as vrea sa cumpar din magazin dar nu am gasit. in magazine nu se gaseste special pentru el?

Răspuns Câştigător
| LarisaMaria a răspuns:

Ba da se gasescwinking mi-am luat eu... intreaba la toate magazinele... eu sincer am gasit la unul la care nu ma ashteptamwinking

4 răspunsuri:
| LarisaMaria a răspuns:

Ploiesti magazin Orange...

| LarisaMaria a răspuns:

Orange... ploiesti

| AnaMaria1612 explică:

Bellalulia imi poti spune orasul si magazinul de unde ai luat-o?:X mersi mult:*

| dete a răspuns:

In magazine ai foarte mult de cautat.Eu zic sa-ti iei de pe net. E mult mai simplu.
Incearca pe www.emag.ro sau www.evomag.ro