| Bianca_2501 a întrebat:

Are careva idee daca de pe www.zara.com pot cumpara online? :d si daca da... unde dau`?

2 răspunsuri:
| MasterKing a răspuns:

Salut!
Da se poate comanda online, Dar nu in Romania!laughinglaughing

merge decat in tarile in care apare o sacose neagra la inceput cand intri pe site.big grin
oricum nu conteaza din moment ce in Romania nu merge.big grin

| sasha_2369 a răspuns:

Din cate vad, nu apare nicaieri " buy ". pacat sad ce preturi mici suuuunt. sa-ti tragi palme straight face